Архивы дней: 20.09.2022

19 верасня да Тыдня роднай мовы “Як ты дорага мне, мая родная мова!”  у школьнай бібліятэцы арганізавана выстава “Сэрцам роднага слова краніся”. Увазе карыстальнікаў   бібліятэкі прадстаўлены выданні па сучаснай беларускай мове, а таксама інтэлектуальныя і пазнавальныя гульні і заданні па беларускай мове і літаратуры.

В рамках акции «Узнай свое настроение»» прошло изучение настроения у учащихся 5-х классов. у У учащихся 5-х классов доминирует позитивное отношение к жизни и учебной деятельности (радость, счастье, спокойствие). Учащиеся-волонтеры вместе с педагогом-психологом  освоили новые методы влияния на коллектив.

Правила безопасности